INFORMACJE DLA RODZICÓW

SPRZĘT KLUBOWY:

W celu dokonania zamówienia wybranego sprzętu, prosimy o kontakt mailowy.

 bluza szara  bluza zolta
Bluza z kapturem - wersja szara  Bluza z kapturem - wersja żółta 

 

Opis:

Bluzy dostępne są w rozmiarach dziecięcych, damskich oraz męskich. 
Skład: 35% bawełna - 65% poliester. Gramatura: 290g. Logo haftowane.

 

REGULAMIN ZAJĘĆ I OPŁAT W SEZONIE 2021/2022:

1. Miesięczna składka członkowska w sezonie 2021/2022 dla wszystkich grup od kategorii dzieci do II ligi kobiet wynosi 60 zł. Składka musi zostać wpłacona na konto Klubu do 15. dnia każdego miesiąca lub przekazana w gotówce trenerowi za pokwitowaniem odbioru gotówki KP. Istnieje możliwość dokonania opłaty za 5 lub 10 miesięcy z góry. Składki opłacamy za miesiące od września do czerwca.

2. Z opłacania składek zwolnione są zawodniczki grup naborowych uczestniczących wyłącznie w rozgrywkach w kategorii „dzieci młodsze”. Uczestnictwo w rozgrywkach w kategorii „dzieci – dziewczęta” i posiadanie licencji klubowej wiąże się z opłacaniem regularnych składek.

3. Wysokość składki jest stała bez względu na liczbę treningów, meczów i turniejów, w których uczestniczy dziecko w danym miesiącu.

4. Harmonogram treningów ustalany jest przez trenera grupy.

5. Zajęcia prowadzone są m.in. szkołach współpracujących z KS Pyrki Poznań, hali sportowej POSiR (ul. Spychalskiego), na boisku plażowym, boiskach otwartych. Zmiana miejsca treningów możliwa jest jedynie w sytuacjach losowych, niezależnych od Klubu.

6. Zajęcia prowadzone są w miesiącach: wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec z wyłączeniem przerw świątecznych oraz ferii.

7. Przewidywany harmonogram zajęć przedstawiony jest przed rozpoczęciem treningów w danym sezonie i może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Klubu.

8. Klub organizuje letnie i zimowe zgrupowania sportowe oraz wyjazdy turnieje. Udział w w/w jest dodatkowo płatny (istnieje możliwość dofinansowania wyjazdu przez Klub).

9. Zawodniczki KS Pyrki Poznań biorą udział w rozgrywkach młodzieżowych prowadzonych przez Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej, rozgrywkach piłki ręcznej plażowej oraz seniorskich rozgrywkach II Ligi Kobiet. Koszty związane z udziałem zespołów w rozgrywkach ligowych ponosi Klub.

 

DANE DO PRZELEWU (PROSIMY O PRECYZYJNE OPISY WPŁAT):

KS PYRKI POZNAŃ

Santander Bank Polska 04 1090 2590 0000 0001 3407 5459

TYTUŁ: Imię i nazwisko dziecka, rocznik, miesiąc, za który dokonywana jest opłata

Np. Anna Nowak, 2004, wrzesień 2021

 

ZOBOWIĄZANIA RODZICÓW NIEPEŁNOLETNICH CZŁONKÓW KLUBU:

1. Zobowiązuje się uczestników zajęć do posiadania aktualnych badań lekarskich (Karta Zdrowia Sportowca), które muszą być przekazane trenerowi w ciągu miesiąca od rozpoczęcia udziału w treningach.

3. W przypadku braku mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) powiadomienia o rezygnacji z udziału w zajęciach, składki naliczane są bez zmian.

4. Wszelkie sprawy sporne będą rozstrzygane na bieżąco przez trenera danego zespołu oraz Zarząd.

 

DOKUMENTY DO POBRANIA: