Seniorki Pyrki Poznań zwyciężają 26:25 w ostatnim meczu II ligi w sezonie 2022/2023

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu poznanianki wygrywają różnicą jednego trafienia z drużyną z Kępna i tym samym dopisują do swojego dorobku kolejne 3 punkty.

"Dzisiejsze spotkanie należało do bardzo wymagających. Myślę, że było ono wyrównane, ale to przeciwniczki po zakończeniu pierwszej połowy mogły cieszyć się z prowadzenia trzema bramkami. Nasza determinacja nie pozwoliła jednak na pozostanie w tej sytuacji i doprowadziłyśmy do remisu, a następnie przewagi. Mimo nerwowej końcówki spotkania, udało nam się zdobyć upragnione 3 punkty. Uważam, że w tym meczu naszą najmocniejszą stroną była obrona, ponieważ większość założeń została zrealizowana. Do naszego zwycięstwa swoją cegiełkę dołożyli również wspaniali kibice, którzy wierzyli w nas i głośno dopingowali przez całe 60 minut! Widok pełnych trybun oraz radość z wygranej były dla nas cudownym zakończeniem sezonu.” - podsumowała Katarzyna Kubacka, skrzydłowa KS Pyrki Poznań

Pyrki Poznań:
Levadna, Zientek, Alejska - Hołowińska 3, Kaczmarek 3, Korcz 5, Krawczyk, Kustoń, Kubacka 1, Kriż, Lewandowska, Praczyk, Pietek, Rogalska 10, Szukała 3, Weichert 1.
Karne: 5/7

SPR Kępno:
Olejnik, Mikołajczyk, Karkowska - Janiak 6, Karbowiak 1, Mączka 7, Nowicka 5, Piątek, Pacyna 1, Trepner 1, Staniszewska, Skiba, Sobczak 4, Wąsala, Wiatrak.
Karne: 3/4